Indywidualne projekty domów jednorodzinnych

Oferuję  wykonanie indywidualnych projektów domów jednorodzinnych.

Powierzając mi zaprojektowanie domu jednorodzinnego mają Państwo pewność ,  że będzie to dom o jakim marzyliście, dostosowany do Waszych potrzeb a także wkomponowany w otoczenie w jakim  zostanie zbudowany.

Budowa domu jest ważnym wydarzeniem w życiu i dlatego warto, aby był to dom naprawdę dobrze zaprojektowany, wygodny, przemyślany i służący mieszkańcom przez wiele lat.  W pracy projektowej podstawą jest dla mnie satysfakcja i zadowolenie klienta, któremu poświęcam dużo czasu , prowadząc   rozmowy i spotkania  mające na celu wzajemne zrozumienie i dopracowanie rozwiązania.  Dobrze zaprojektowany dom to także solidna i nowoczesna konstrukcja , trwałe i dobrej jakości materiały i dopracowane detale.  Dzięki takiemu podejściu w efekcie możemy dużo zaoszczędzić i mieć pewność, że będziemy zadowoleni.

Dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na dłuższy proces projektowania, a znaleźli gotowy projekt pasujący do ich potrzeb, mogę  go adaptować do wybranej działki wraz z załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności w urzędach oraz załatwić pozwolenie na budowę.

Zapraszam  na bezpłatne spotkanie podczas  którego będziemy mogli porozmawiać i zdecydować , które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze.