Adaptacja strychu – Gliwice

Adaptacja strychu na mieszkanie w Gliwicach

Adaptacja strychu – Gliwice – od projektu po realizację

Wykonujemy wszystkie potrzebne prace:

Gliwice adaptacja strychu

Adaptacja strychu – Gliwice – od projektu po realizację

Każdy zlecony projekt, w zależności od potrzeb klienta, staram się realizować kompleksowo, co oznacza, że chcę uczestniczyć w każdym etapie zmiany aranżacji strychu lub poddasza. Adaptację strychu na terenie Gliwic i okolic zawsze rozpoczynam on inwentaryzacji stanu istniejącego strychu. Wykonuję nie tylko projekt wykonawczy z uwzględnieniem aranżacji wnętrz, ale też podejmuję się nadzoru na budowie.

Adaptacja poddasza – Gliwice – doświadczenie

Wykonałam już około 30 projektów adaptacji strychów na mieszkania, które obecnie już są użytkowane i zamieszkane. Dbam o to, żeby uzyskać nowoczesne, wygodne wnętrza, które na pewno odróżnią się od tradycyjnych mieszkań. W pracy kieruję się pasją i intuicją, a najważniejsze zawsze jest dla mnie zadowolenie i wygoda człowieka, który będzie mieszkał w projektowanym mieszkaniu. Koncepcje dopracowujemy wspólnie z inwestorem, aż obie strony ją zaakceptują. Współpracuję z doświadczonymi rzeczoznawcami d.s. zabezpieczeń przeciwpożarowych, którzy jeżeli jest to konieczne wykonują ekspertyzy pożarowe do projektu. W przypadku poddaszy, które znajdują się w obszarze miasta objętym ochrona konserwatorską, projekty mieszkań na poddaszach uzgadniam z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków.

Adaptacja poddaszy i strychów na wyciągnięcie ręki

Rozumiem, że dla większości osób remont przestrzeni mieszkalnej jest stresującym doświadczeniem. Biorąc to pod uwagę, staram się tak ułożyć plan pracy, by czas między rozpoczęciem remontu a zamieszkaniem w danej przestrzeni był jak najkrótszy. Staram się nie tylko szybko i rzetelnie wykonać każde zlecenie, ale także w swojej pracy brać pod uwagę wskazówki moich klientów. Wiem, że każda adaptacja poddasza jest inna, dlatego chętnie przygotowuję indywidualne projekty, które wpisują nową funkcję i układ ścian w nietypowe i często trudne do zagospodarowania wnętrze strychu lub opierają się na zachowaniu nietypowego układu pomieszczeń.

Realizacja wielu projektów adaptacji strychów i poddaszy pozwala mi na zaproponowanie ciekawych rozwiązań, które sprawdzą się w danej przestrzeni. Oczywiście każdy pomysł zagospodarowania wnętrza konsultuję z moimi klientami, tak by efekt moich działań był zadowalający i zrozumiały dla obu stron.

Zachęcam również do skorzystania z usług projektowania wnętrz oraz projektowania domów na terenie Gliwic i okolic.

Proponuję szybkie terminy oraz konkurencyjne ceny.