Opinie klientów

Zobacz co sądzą o mnie moi klienci

Projekt domu jednorodzinnego. Indywidualne podejście do naszych potrzeb, cierpliwość, rzeczowość , pełny profesjonalizm od początku do końca realizacji. Pomoc w trakcie budowy w rozwiązywaniu różnych problemów. Dzięki Pani architekt cały proces przebiegł sprawnie i szybko , a teraz cieszymy się naszym wygodnym i pięknym domem . Polecamy w 100 % .
Dorota i Marcin R.
Serdecznie polecam i jestem przekonana, że każdy kolejny wybudowany dom wg projektów zarówno architektonicznych jak i wnętrz będzie tym wymarzonym dla pozostałych klientów.
Anonimowy zleceniodawca
Miałem okazję współpracować z Panią Asią wiele razy. Jest to osoba o niesamowitej charyzmie oraz doświadczeniu w branży. Przepisy prawa budowlanego zna wzorcowo. Projekty są realizowane sprawnie i szybko. W moim przypadku zlecane były adaptacje poddaszy na terenie Gliwic. Z tego co wiem to również realizuje projekty domów i projekty przemysłowe. Z całego serca polecam.
Anonimowy zleceniodawca
Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z P. Joanną Bielską-Legieć,  która od samego początku współpracy wykazuje się bardzo wysokim stopniem komunikacyjności, a także cierpliwości dla zmieniających się w naszych głowach koncepcjach i wizji na nasz wymarzony dom. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście nawet do najbardziej wymagających klientów jest z pewnością mocną stroną P. Asi - dzięki czemu buduje oczekiwaną relację współpracy. Szeroka wiedza, doświadczenie, znajomość aktualnych trendów z pewnością wiele wnosi w projekty i wspiera klientów P. Asi którzy nie do końca mają wyobraźnię jak dokładnie zaplanować i urządzić swoją przyszłą przestrzeń. Z pełnym przekonaniem mogę podsumować (po roku mieszkania w nowym domu), że nie mamy żadnych wątpliwości, że każdy jeden metr kwadratowy został precyzyjnie przemyślany, zaplanowany i praktycznie zagospodarowany, w żadnym stopniu nic byśmy nie zmienili w projektach i mieszka nam się wspaniale mając takie a nie inne ustawienie pomieszczeń, ogrodu, garażu itp. Wielkimi literami: PRAKTYCZNIE. Korzystaliśmy z usług projektu budowy domu jak i projektu wnętrz co w całości idealnie się sprawdziło i skomponowało, ponieważ jeszcze w trakcie budowy P. Asia proponowała swoje nowe pomysły i sugestie, które zdążyliśmy w trakcie budowy zmienić i wdrożyć. Projekt wnętrz bardzo mocno oszczędził nam czasu już na etapie wprowadzenia elektryki i innych łączy, ponieważ znaliśmy każdy układ pomieszczeń, gniazdek itp. co znacznie ułatwiło nam wykończenie budowy. Kolorystyka domu, którą dobrała P. Asia jest idealnie skomponowana z całym domem, który finalnie tworzy piękną i elegancką całość. Na dzień dzisiejszy wszyscy zachwycają się naszym domem i wnętrzem, dzięki czemu tylko i wyłącznie polecamy P. Asię.
Anonimowy zleceniodawca
ABL Architekt Joanna Bielska-Legieć to rzetelna firma, od wielu lat istniejąca na rynku z którą wspolpracuje od kilku lat. Profesjonalna obsługa, krótkie terminy i skuteczne działanie w interesie klienta, w przyjaznych cenach. Polecam.
Anna
Pani Joanna jest niewątpliwie nietuzinkową Architektką. Osoba o wielu zaletach intelektu i kultury, posiadająca wyczucie smaku i stylu. Konkretna w działaniu ale jednocześnie empatyczne co zdecydowanie prowadzi zawsze do kompromisu, który okazuje się obopólnym sukcesem Inwestora i Architekta. Bardzo kreatywna i mądra Architektka.Dla osób szukających tego „czegoś’ w pracy Architekta godna polecenia. Niewątpliwie to nie jest mój ostatni projekt zlecony Pani Asi. Pozdrawiam tych z Państwa, którzy będą mieli jak ja przyjemność współpracy z ABl Architekt. Bielska-Legieć J.
Paweł

Kontakt

Adres

Kozłów, ul. Ułańska 18

Email

biuro@ablarchitekt.pl

Telefon

+48 607 723 368