Oferuję wykonanie indywidualnych projektów budynków mieszkalnych – projektowanie domów jednorodzinnych – Gliwice i okolice – zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Powierzając mi zaprojektowanie domu jednorodzinnego, mają Państwo pewność, że będzie to dom, o jakim marzyliście, dostosowany do Waszych potrzeb, a także wkomponowany w otoczenie, w jakim zostanie zbudowany.

Projektant domów – Gliwice i okolice – jak pracuję?

Budowa domu jest ważnym wydarzeniem w życiu i dlatego warto, aby był to dom naprawdę dobrze zaprojektowany, wygodny, przemyślany i służący mieszkańcom przez wiele lat. W pracy projektowej podstawą jest dla mnie satysfakcja i zadowolenie klienta, któremu poświęcam dużo czasu, prowadząc rozmowy i spotkania mające na celu wzajemne zrozumienie i dopracowanie rozwiązania. Dobrze zaprojektowany dom to także solidna i nowoczesna konstrukcja, trwałe i dobrej jakości materiały i dopracowane detale. Dzięki takiemu podejściu w efekcie możemy dużo zaoszczędzić i mieć pewność, że będziemy zadowoleni z projektu domu.

Dom w Bargłówce
Dom w Bargłówce

Projektowanie domów – jak przebiega?

Jako projektant domów z wieloletnim doświadczeniem wiem, że budowa domu może być stresującym okresem w życiu każdej rodziny. Moja wiedza oraz rzetelność w wykonywaniu swych obowiązków pozwoliły mi wypracować taki system pracy, który zadowala moich klientów. Każda współpraca rozpoczyna się od dokładnego poznania terenu budowy. Podczas pierwszych rozmów ustalam z inwestorem, gdzie ma powstać budynek mieszkalny, jak wygląda otoczenie terenu budowy oraz jaki metraż bierzemy pod uwagę.

Kolejne etapy to doprecyzowanie, jak ostatecznie ma wyglądać budynek. Chętnie słucham propozycji moich klientów w zakresie wyboru materiału oraz koloru elewacji, ale także sposobu pokrycia dachu. Mam też świadomość tego, że zasugerowanie konkretnych rozwiązań może być dla moich klientów wyzwaniem, dlatego z przyjemnością wychodzę z własnymi propozycjami. Moje projekty nigdy nie są pod tym względem przypadkowe. Zawsze biorę pod uwagę wygląd okolicy budowanego domu – nie tylko architekturę krajobrazu, ale też styl innych budynków znajdujących się w pobliżu. Tylko dzięki temu jesteśmy w stanie wspólnie stworzyć dom, który będzie współgrał z otoczeniem i tworzył jego integralny element.

Po uzyskaniu najważniejszych informacji przychodzi czas na przygotowanie odpowiedniego projektu. Oczywiście początkowy projekt domu konsultowany jest z klientem i podczas rozmów ustalane są ostateczne decyzje w sprawie finalnego wyglądu budynku.

Koncepcje często dopracowujemy na zasadzie współpracy on-line, co pozwala na możliwość dużo szybszego jej skończenia.

Gotowe projekty domów – indywidualna adaptacja

Dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na dłuższy proces projektowania, a znaleźli gotowy projekt pasujący do ich potrzeb, nasze biuro projektowe może go adaptować do wybranej działki wraz z załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności w urzędach oraz załatwić pozwolenie na budowę. Pracownia projektowa postara jak najbardziej dostosować projekt do działki pod budowę.

Zapraszam na bezpłatne spotkanie, podczas którego będziemy mogli porozmawiać i zdecydować, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze. Jeśli interesują Państwa także inne świadczone przeze mnie usługi, m.in. adaptacje projektów czy projektowanie budynków użyteczności publicznej, usługi adaptacji strychu i projektowania wnętrz, zapraszam do kontaktu.

Podobne wpisy